Finanční horoskopy

Inzertní portál a inzerce na půjčky a úvěry. Vybrat lze z několika tisíc inzerátů bankovních i nebankovních půjček. Doporučujeme se žádostí o půjčku odepsat na více inzerátů a vybrat si následně z nabídek půjček tu nejvhodnější.Finanční horoskopy

Horoskop pro den 12.05.2021


Zejména odpoledne si dávejte pozor na každé své slovo. Lidí, kteří vás budou přesvědčovat, že jste řekli něco, co jste neřekli, bude kolem vás dost.

Finační index: 90

Zejména dopoledne se chovejte opatrně. Sextil mezi Marsem a Uranem vás nutí k riziku s tím, že si s ním poradíte, ale pokaždé to vyjít nemusí.

Finační index: 94

Při trigonu mezi Merkurem a Saturnem má každé vaše slovo váhu zlata. Právě proto musíte své výroky omezit a vyjadřovat se jen k tomu, co je nutné.

Finační index: 71

To, co se děje v práci, vás sice netěší, ale taky je vám jasné, že s tím nic nenaděláte. Novou práci se vám hledat nechce, takže musíte zatnout zuby.

Finační index: 98

O tom, že byste se rozhodovali sami, můžete leda tak snít. Ať děláte cokoli, počítejte s tím, že se k tomu budou chtít vyjadřovat buď rodiče nebo děti.

Finační index: 51

Kvůli tomu, co uděláte, vás svědomí hryzat nemusí. Konečně jste definitivně vyřešili záležitost, která vám vadila a s níž jste si poradit nedovedli.

Finační index: 51

Trigon mezi Merkurem a Saturnem na vás působí velice blahodárně. Nemluvíte mnoho, ale každé slovo, které řeknete, bude neobyčejně užitečné.

Finační index: 66

Máte šanci pozitivně ovlivnit svou životní stabilitu. Je jen potřeba, abyste si jasně uvědomili, co chcete, a potom o to vesmír důrazně požádali.

Finační index: 80

Díky trigonu mezi Merkurem a Saturnem dokážete správně odhadnout situaci a dobře reagovat. Úspěchy, které tak získáte, vám budou všichni závidět.

Finační index: 75

Díky sextilu mezi Marsem a Uranem se rozhodujete rychle, ale dobře. Skoro se chce říct, že čím méně přemýšlíte, tím lépe všechno nakonec dopadne.

Finační index: 59

To, že jste zvládli dosavadní překážky, nic neznamená. Trigon mezi Merkurem a Saturnem před vás postaví nové a náročnější, s nimiž si musíte poradit.

Finační index: 88

Za to, že se vám po všech stránkách daří, se nemáte proč stydět. Všechno, z čeho se dnes radujete, jste dosáhli vlastním přičiněním a vlastníma rukama.

Finační index: 75