Finanční horoskopy

Inzertní portál a inzerce na půjčky a úvěry. Vybrat lze z několika tisíc inzerátů bankovních i nebankovních půjček. Doporučujeme se žádostí o půjčku odepsat na více inzerátů a vybrat si následně z nabídek půjček tu nejvhodnější.Finanční horoskopy

Horoskop pro den 29.09.2022


Venuše, která se dostává do vašeho partnerského sektoru, vám přinese nečekané zážitky. Konečně pochopíte, že milujete a jste taky milováni.

Finační index: 77

Venuše, která vstupuje do Vah, zásadně mění váš vztah k partnerovi. Hrozí, že se o něj budete starat daleko víc, než je potřeba a než on sám chce.

Finační index: 85

Venuše, která se dostává do Vah, vás dostává do situací, kdy sami zkonstatujete, že si můžete věřit a ze ctitelů, co se kolem motají, si vybírat.

Finační index: 53

Když se někdo z vašich blízkých trápí, může vám ho být sice líto, ale jinak mu pomoci nedokážete. Musíte ho nechat, aby si své problémy řešil sám.

Finační index: 52

Venuše, která se dostává do vašeho komunikačního sektoru, zásadně vylepší vaše vztahy. Konečně začínáte s partnerem mluvit a ne se s ním jen hádat...

Finační index: 65

Venuše, která vstupuje do Vah, vám přinese zajímavé finanční možnosti. Pokud peníze navíc potřebujete, neváhejte a nabídku co nejrychleji přijměte.

Finační index: 78

Zájem, který jeví někdo druhý o vašeho partnera, se vám ani trochu nezamlouvá. Vy se sice dozvíte, že děláte zbytečně dusno, ale jednání nezměníte.

Finační index: 53

Venuše, která se dostává do Vah, vám nabízí utajovaný románek. Ještě nedávno byste něco takového rádi přivítali, ale teď vás to už nezajímá.

Finační index: 90

Venuše, která jde do vašeho sektoru přátel, mění váš náhled na život. Najednou si uvědomíte, že je opravdu lepší dobré přátelství než špatná láska.

Finační index: 61

Musíte se opravdu důkladně a důsledně ovládat. Při Luně ve Štíru se o vás sice hodně aktivně může pokoušet žárlivost, ale vy jí podlehnout nesmíte.

Finační index: 64

Nad člověkem, který vás přesvědčuje o něčem, o čem sám ví, že to pravda není a nikdy nebyla, mávněte rukou. Veškeré jiné reakce by byly k ničemu.

Finační index: 55

Venuše opouští Pannu, ale to vůbec nevadí. Jste rádi, že se s vámi miláček přestal bavit jen o lásce a zaměřil pozornost na praktičtější záležitosti.

Finační index: 66